MATERIÁLNE

Pomôžte deťom, rodinám aj centru PAREZKA lepšie fungovať.

 

OKAMŽITÁ PODPORA

Nascenujte QR kód vo svojom Internet Bankingu a vpíšte ľubovoľnú sumu, ktorou chcete prispieť na pomoc deťom s PPB a JIA.

FINANČNE

Jednorazové alebo pravidelné prispievanie pomôže deťom s PPB a JIA v ich liečbe

 

ČO SA NÁM PODARILO

V ROKU 2022

Máte záujem pomôcť deťom v našom projekte úspešne vstúpiť do nového školského roka? Je to jednoduché. Ako na to?

 

Darujme rodinám školské pomôcky: perá, ceruzky, farbičky, kružidlá, nožničky, pravítka, vodové farby, štetce, výkresy, zošity, školské tašky, úbory, oblečenie a iné užitočné veci do školy, sú vítané notebooky a ďalšia elektronika na získavanie počítačových zručností. Veci môžete doručiť na adresu: PAREZKA N.O. Družstevná 220/6, 044 15 Nižná Myšľa alebo nás kontaktovať 0905726966, e-mailom slovensky.ivan@gmail.com

Poprípade, je tu aj druhá, pohodlnejšia možnosť, a to prispieť ľubovoľnou finančnou čiastkou na kúpu nových školských pomôcok. Vaše dobrovoľné príspevky môžete posielať na číslo účtu PAREZKA IBAN: SK33 8330 0000 0021 0150 6245 a do poznámky napíšte: projekt Školské pomôcky.

Ďakujeme, že aj naďalej pomáhate spolu s nami pomáhať.

Zbierka sa koná od 21. júla do 1. septembra. Komu vaše dary pomôžu?

rodičom, ktorí sa trápia nedostatkom finančných prostriedkov, viacdetné, neúplné rodiny, rodiny s chorým členom, uprednostňujeme deti s PPB a JIA.

Projektom „Školské pomôcky“ chceme pripraviť čo najľahší štart do nového školského roka pre deti, ktoré to budú potrebovať. Preto už teraz rozbiehame túto iniciatívu, ktorej cieľom je podať pomocnú ruku rodičom pri návrate ich detí do školských lavíc.