Nezisková organizácia PAREZKA N. O.

FOTOGALÉRIA 2021

Fotogaléria 2021

ČO PRINIESOL ROK 2021

21.3.2021

PONOŽKOVÁ VÝZVA
Podporte spolu s PAREZKOU N. O. ľudí s Downovým syndrómom.
Obujte si aj Vy s detičkami ponožky rôznych farieb alebo veľkostí.
Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte aj o fotky, ktoré by sme zverejnili na našej stránke.
Aj takouto maličkosťou dokážeme spraviť druhých šťastných a zároveň ich podporiť. Veríme, že sa spolu s nami do tejto výzvy zapojíte
Takto znela naša výzva, ktorú sme zverejnili 18.3.2021 na našej fb. stránke.
Nesmierne nás potešilo, že sa do výzvy zapojili detičky s PPB a ukázali tak, že sa vieme navzájom podporiť a držíme spolu v každej situácií.
Ďakujeme všetkým. Tím PAREZKA

19.3.2021

𝓜𝓪𝓻𝓮𝓬 – 𝓶𝑒𝓈𝒾𝒶𝒸 𝓀𝓃𝒾𝒽𝓎
Našu prvú tohtoročnú výzvu sme splnili, detičkám sme poslali knižky a oni nám poslali krásne fotky. Teší nás, že sa číta aj plišákom sú to skvelí poslucháči. Ďakujeme všetkým za pomoc aby sme túto výzvu naplnili. Detičkám prajeme krásne čítanie.
Tím PAREZKA

5.3.2021

Nový rok sa nám už naplno rozbehol a je tu MAREC – mesiac knihy.

Pri tejto príležitosti by sme radi venovali našim deťom v PAREZKE N. O. knihy, ktoré by si mohli napríklad aj takto symbolicky v tento mesiac prečítať.

Zverejnili sme teda našu prvú výzvu v tomto roku. Vďaka darcom za finančné dary sme nakúpili rôzne rozprávkové knihy. Ďakujeme aj pani Ing. Ľubica Ďurovičovej za krásne knižky, ktoré nám poslala.

Knihy sme zabalili a poslali detičkám, ktoré to vôbec nemajú ľahké. Potešíme spolu 25 detí. Ďakujeme všetkým za pomoc a detičkám prajeme krásne čítanie.

Poteší nás foto ak nám detičky pošlú.

Tím PAREZKA

17.2.2021

Rok 2020 sa nám všetkým určite poriadne vryje do pamäti. Každý naňho bude spomínať inak, avšak my v PAREZKE N. O. aj na tento rok máme pekné spomienky.
Spolu s Vami sa nám podarilo pomôcť viacerým deťom, ktoré to už od narodenia nemajú ľahké, ale zo všetkých síl spolu s rodičmi bojujú a nevzdávajú sa.
Okrem finančnej pomoci, sme sa snažili deti zapojiť do rôznych výziev a aktivít a spríjemniť im chvíle, ktoré museli kvôli súčasnej situácii tráviť doma.
Nie menej dôležité bolo pre nás uchádzanie sa o granty a projekty, vďaka ktorým sme mohli skrášliť vonkajšie priestory a z časti aj vnútro nášho centra a nakúpiť potrebné veci.
Aj v tomto roku sme sa presvedčili, že to, čo robíme má význam a tiež, že existuje veľa ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud týchto detí. Aj to nám dodáva silu prekonávať prekážky a naďalej sa snažiť posúvať vpred vo všetkých smeroch.
Na záver nám dovoľte poďakovať všetkým, ktorí sa v roku 2020 zaslúžili o napredovanie našej neziskovej organizácie a tiež našim priaznivcom, že stoja pri nás a podporujú nás v tom čo robíme.

1.1.2021

Milí priatelia,
prešiel jeden celý rok 2020. Bol to rok výziev, odvahy, túžob ale aj plní prekrásnych okamihov. Nebol vôbec ľahký pre každého z nás. Učil nás pokore a tomu aby sme si vážili to najdôležitejšie ZDRAVIE.
Obrovské ĎAKUJEME patrí Vám všetkým, ktorí ste sa rozhodli nás podporiť a byť súčasťou PAREZKY.
Nový rok je plný aj nových výziev. Ideme im v ústrety! Nezaháľame a naďalej pracujeme na našom centre PAREZKA.
ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI
Zo srdca Vám všetkým prajeme, nech v Novom roku 2021 sa Vám splnia všetky tajné sny, priania a hlavne Vám prajeme pevné zdravie!
Tím PAREZKA