Nezisková organizácia PAREZKA N. O.

FOTOGALÉRIA 2019

Fotogaléria 2019

ČO PRINIESOL ROK 2019

Vďaka darcom sa nám tohto roku 2019 podarilo vyčariť úsmev na tvári  detičkám   tým, že sme im poslali Mikulášske balíčky. Mikulášik dorazil, detičky sa veľmi potešili ..Sme veľmi radi, že sme im aj vďaka VÁM vyčarili úsmev na tváričkách a urobili radosť maškrtami.   Zo  srdca obrovské ĎAKUJEME!

Milí priatelia, vďaka   darom sme mohli pomôcť Števke zo zakúpením OXY prístroja v hodnote 1125 eur, ktorý jej veľmi pomáha každý deň. Vďaka tejto terapií môže napredovať. Všetkým VÁM patri obrovské ĎAKUJEM!

Kristiánko má ešte len 15 mesiacov. 

No už teraz bojuje s parezou plexus brachialis, usilovne cvičí aby sa mu jeho ručička rozhýbala, preto MY VŠETCI mu chceme pomôcť v jeho začiatkoch.

Prispeli sme mu sumou 500,-eur na rehabilitačné liečenie v Dunajskej Lužnej a zakúpenie pomôcok na cvičenie. Držíme palce v napredovaní.
VAŠA pomoc má obrovský zmysel pre detičky, ktoré to veľmi potrebujú!

ĎAKUJEME!

ČO PRINIESOL ROK 2018

V roku 2018 sme pomohli aj krásnej, usmievavej Laurinke, ktorá od narodenia bojuje s parezou plexus brachialis. Prispeli sme jej sumou 500,- eur na liečbu v Kováčovej. Veríme, že liečba prinesie pozitívne výsledky. Držíme jej palce v napredovaní.