Nezisková organizácia PAREZKA N. O.

Aktuality

Aktuality

2022

21.07.2022
Zapojili sme sa Výzvy ID/2022 – participácia KOŠICKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ kde náš projekt Soľná jaskyňa-soľno–inhalačná komora v centre PAREZKA bol vybraný do ďalšieho kola hlasovanie od 21.7.-22.8.2022 preto by sme chceli veľmi poprosiť ak za nás zahlasujete na tejto stránke https://rozhybanykraj.hlasobcanov.sk/all-projects.
Postup hlasovania je jednoduchý a uvedený na stránke. Nič vás to nestojí iba pár minút preklikania a zahlasovanie. Môžete hlasovať z každého mobilného čísla ak máte viac mobilov = viac hlasov.
Dajte o nás vedieť aj svojím priateľom a za každé zdieľanie a hlas vopred srdečne každému ďakujeme.

21.07.2022
Máte záujem pomôcť deťom v našom projekte úspešne vstúpiť do nového školského roka? Je to jednoduché. Ako na to?
Darujme rodinám školské pomôcky: perá, ceruzky, farbičky, kružidlá, nožničky, pravítka, vodové farby, štetce, výkresy, zošity, školské tašky, úbory, oblečenie a iné užitočné veci do školy, sú vítané notebooky a ďalšia elektronika na získavanie počítačových zručností.
Veci môžete doručiť na adresu: PAREZKA N.O.
Družstevná 220/6, 044 15 Nižná Myšľa alebo nás kontaktovať 0905726966, e-mailom slovensky.ivan@gmail.com
Poprípade, je tu aj druhá, pohodlnejšia možnosť, a to prispieť ľubovoľnou finančnou čiastkou na kúpu nových školských pomôcok. Vaše dobrovoľné príspevky môžete posielať na číslo účtu PAREZKA
IBAN: SK33 8330 0000 0021 0150 6245 a do poznámky napíšte: projekt Školské pomôcky.
Ďakujeme, že aj naďalej pomáhate spolu s nami pomáhať.
Zbierka sa koná od 21. júla do 1. septembra.
Komu vaše dary pomôžu?
rodičom, ktorí sa trápia nedostatkom finančných prostriedkov, viacdetné, neúplné rodiny, rodiny s chorým členom, uprednostňujeme deti s PPB a JIA.
Projektom „Školské pomôcky“ chceme pripraviť čo najľahší štart do nového školského roka pre deti, ktoré to budú potrebovať. Preto už teraz rozbiehame túto iniciatívu, ktorej cieľom je podať pomocnú ruku rodičom pri návrate ich detí do školských lavíc.